Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Do ,,st,,Lepiej nie igraj z p doktor bo przegoni cie jak wodza i bedzie kupa śmiechu a i przepraszać będziesz musiał po katolicku i na kolanach całując po reku.
  Niestety, masz rację. Autorytety  pozostają poza wszelką krytyką.  Dzięki Bogu, niektóre pozwalają się przepraszać,. Dziękuję za ostrzeżenie, zagalopowałem się. ;( :( :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro kolejna szansa na uścisk dłoni!!Zawody pożarnicze!Rano wstanę i zajmę miejsce w kolejce!może się uda bo to przecież tak wzmacnia!Ma gość  alternatywę zawsze może uzdrawiać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro kolejna szansa na uścisk dłoni!!Zawody pożarnicze!Rano wstanę i zajmę miejsce w kolejce!może się uda bo to przecież tak wzmacnia!Ma gość  alternatywę zawsze może uzdrawiać!!
 Pozdrów ode mnie. Szkoda, że nie mogę być z wami ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro kolejna szansa na uścisk dłoni!!Zawody pożarnicze!Rano wstanę i zajmę miejsce w kolejce!może się uda bo to przecież tak wzmacnia!Ma gość  alternatywę zawsze może uzdrawiać!!
Pozdrów ode mnie. Szkoda, że nie mogę być z wami ;)
 A gdzie jesteś króliczku w zbożu czy w kartoflach ?????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro kolejna szansa na uścisk dłoni!!Zawody pożarnicze!Rano wstanę i zajmę miejsce w kolejce!może się uda bo to przecież tak wzmacnia!Ma gość  alternatywę zawsze może uzdrawiać!!
 Co ty walisz w Kocudzy to raczej odsuwali się od witania/a bo może było płatne-?/.Zobaczymy jaki popis da na zawodach?.Czy dał coś na obiad dla ochotników strażaków i gości zaproszonych ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro kolejna szansa na uścisk dłoni!!Zawody pożarnicze!Rano wstanę i zajmę miejsce w kolejce!może się uda bo to przecież tak wzmacnia!Ma gość  alternatywę zawsze może uzdrawiać!!
Obiektywnie rzecz biorąc to ja tobie odradzam,ponieważ jeden doznał mocy jedo dłoni skutek to jedzenie przez słomkę przez trzy tygodnie no i szczęka połamana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Łon jakiś bendziur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straże które nie wystąpiły w zawodach bójcie się wójt powiedział że się nad waszą przyszłością zastanowi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straże które nie wystąpiły w zawodach bójcie się wójt powiedział że się nad waszą przyszłością zastanowi
 Wrrrr!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straże które nie wystąpiły w zawodach bójcie się wójt powiedział że się nad waszą przyszłością zastanowi
Wrrrr!!!
Sądze,że już nie bedzie miał  czasu zastanawiać się nad przyszłością  straży/jedną chciał już rozwiązać/bo nie starczy mu czasu.Lepiej niech on się zastanowi nad swoją pracą niech szuka sobie innej/albo niech rozgląda sie za taczką aby mogł przewozić  materiał z kopki na kopkę/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W O J T   D O    W Y M I A N Y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przy deszczu zapytam ile kosztowała ,,króliczanka,,?.Czy inwestycja została już rozliczona księgowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mowi przysłowie-wśród serdecznych przyjaciól psy zająca zjadły.Może nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W O J T   D O    W Y M I A N Y
 Co ty piszesz on sam zrezygnuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noga dupa drzwi i poszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W O J T   D O    W Y M I A N Y
Co ty piszesz on sam zrezygnuje.
 To prawda baby w stokach gadały, że rożek się wycofał z wyborów, bo stwierdził że nie ma szans. Mogę zadać takie pytanie wójtowi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 18 listopada w gminie Dzwola będzie nowy wójt. Prawo i Sprawiedliwość oraz księża nie poprą Stanisława Rożka, to już pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wody wody wody dawaj młody -brak wody w wodociągu gminnym  już pare godzin co za przyczyna ?.A może to kara dla mieszkańców ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba kupić 2 nowe pompy szeryfie.Boby w stoku mówia,że za te pieniążki które poszły do ZUS od umów to starczyło by na 4 pompy ,,gospodarzu,, za dyche.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...